Jak interpretować wyniki badań płuc u 59-latki?

Proszę o interpretacje wyników RTG płuc. Pola płucne powietrze. Przy sylwetce serca po stronie prawej okraglawy cień przylegajacy do sylwetki serca o wymiarach 4x3 cm zrost oplucnowo - osierdziowy? Inne? Sylwetka serca lewokomorowa. Łuk aorty nieco wydłużony.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie