Jak leczyć silny ból jajnika i upławy?

Witam bardzo proszę o pomoc nie wiem jak mam sobie poradzić z bólem od 7 do 11 miałam okres, po okresie uprawiają seks z mężem 2 razy pojawiły mi się skąpe plamienia krwi które trwały około pół godz. Pojawiły białe uplawy lewy jamnik od 3 dni cały czas mnie boli i promieniuje na pachwine drugi jamnik mnie uciska ból jest na tyle nie znośny że żadne tabletki mi nie pomagają a że spodziewam się okresu za około tyg. Bardzo proszę o radę jak sobie poradzic Bólem i jaki może być tego powód.

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Dzień dobry!
Pańskie pytanie niestety wykracza poza zakres dietetyki, dlatego zachęcam do konsultacji z ginekologiem i diagnostyki dolegliwości.

Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 698 418 306

Warto również przeczytać:
Złe samopoczucie? Czerp energię z diety!
http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/zle-samopoczucie-czerp-energie-z-diety.html?c=7