Jak obliczyć termin zapłodnienia?

Witam. W jakim terminie mogło dojść do zapłodnienia jeśli jestem w 12 tygodniu i 6 dniu ciąży (2.06.2018) badanie BHCH 28.03.2018 wyszło O.O. ???

Lek. Paweł Szadkowski

Nie da się dokładnie tego określić, nie podała Pani daty ostatniej miesiączki. Z wieku ciąży można podejrzewać, że do zapłodnienia doszło ok. 4 marca (plus minus kilka dni). Badanie beta HCG jest najwcześniej wiarygodne po 10 dniach od zapłodnienia.