Jak poprawić sztywność członka?

Mam obecnie 57 lat i mam problem, polegający na trudności odbycia normalnego stosunku z wlasną żoną, mianowicie po grze wstępnej chcąc wprowadzić członka nagle staje się miękki i wtedy już klapa mimo wszelkich prób. Wiem, że przyczyna głównie leży po mojej stronie, gdyż choruję na krążenie. Żylaki i nadciśnienie stałe pod kontrola lekarza biorę leki /tentersiw i enerenal 10 jednak chcialbym być spełnionym w stosunku do żony, więc proszę o pomoc w doborze jakiegoś lekastwa. Nie chcę kupować np. w internecie, gdyż jest tam dużo naciągaczy, więc proszę o pomoc w tej kwestii, jeśli jest możliwe to o wypisanie recepty i przesłanie /oczywiście za opłatą, a jeśli nie to podanie nazwy leku. Bardzo proszę o pomoc, gdyż jest to dla mnie ważne.

Szanowny Panie!
Zaburzenia erekcji są bardzo często jednym z pierwszych objawów chorób układu krążenia. Leczenie tego typu zaburzeń wymaga współpracy urologa i kardiologa. Zadaniem urologa jest określenie przyczyn Pańskich dolegliwości i ocena ich natężenia, co najprawdopodobniej pozwoli zaproponować odpowiednią dla Pana terapię.

Kardiolog powinien się wypowiedzieć, czy nie ma Pan przeciwwskazań medycznych do podejmowania wysiłku fizycznego oraz czy możliwe jest przyjmowanie przez Pana leków poprawiających erekcję, ponieważ wiele preparatów stosowanych w leczeniu choroby nadciśnieniowej czy chorobie niedokrwiennej serca uniemożliwia zażywanie leku poprawiającego potencję. Odradzam kupowanie „cudownych” specyfików niewiadomego pochodzenia, natomiast preparaty mające poprawiać erekcję, dostępne bez recepty w aptekach może Pan bezpiecznie przyjmować.