Jak poradzić sobie z puchnięciem łydek?

Bardzo puchna mi lydki nie moge chodzic w spodnicy,od kardiologa mam leki na cisnienie zofenil plus,moczopedne,nic nie pomaga,na wlasna reke biore diodmine 1000tez nie zauwazylam zmian robilam doplera3 lata temu i mialam nosic ponczochy uciskowe,czy mam znowu zrobic doplera i co mam robic bo sie martwie ,  pozdrawiam prosze o pomoc Halina 65 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wsystkim udac się do lekarza prowadzącego leczenie aby ocenił dotychczasowe leki Ew modyfikacja