Jak radzić sobie z przewlekłym zmęczoniem?

Witam mam 18 lat i mam problem od 6 lat z ciągłym zmęczeniem, mogę spać nawet po 12 godzin dziennie i potem i tak wstaje zmęczony dodam że rok temu miałem operację mostka, więc przed operacją miałem badania krwi, serca, po operacja mialem RTG klatki piersiowej i USG płuc, dodam że mam prawdopodobnie nerwice i pewną kancerofobie, żyje w ciągłym stresie, jak tylko mi coś dolega nawet lekki ból gardła odrazu myślę że to nowotwór, proszę o pomoc, dodam że kiedyś uprawiałem bardzo dużo sportu po gimnazjum się to zmieniło

Dzień dobry. Przewlekle zmęczenie może być związane ze stresem. Napisał Pan, że ma prawdopodobnie nerwicę. Skąd ta diagnoza? Polecała bym udać się do psychiatry, który zweryfikuje Pana podejrzenia i w razie potrzeby włączy odpowiednie leczenie. Pozdrawiam