Czy to może być spowodowane nadmiarem magnezu?

Witam jestem w 22 tygodniu ciąży mam założony tak zwany szaf ratunkowy lekarz zalecił mi branie: trzy razy dziennie no-spy po dwie tabletki i trzy razy dziennie magnez też po dwie tabletki do tego witaminy mama DHL, żurawina, kwas foliowy, ultrogestan 2 razy dziennie i neoparin raz dziennie. Zauważyłam u siebie dziwne objawy takie jak ból w klatce piersiowej! Czytałam że to może być spowodowane nadmiarem magnezu czy to rzeczywiście może być ten powód??? Drugim tygodniu ciąży robiłam sobie holtera badanie serca wszystko okej proszę o poradę z góry dziękuję.
KOBIETA, 40 LAT 5 miesięcy temu

Powód zapewne jest inny.Po pierwsze nadmiar magnezu tak się nie objawia,po drugie jest nieprawdopodobny przy doustnej podaży magnezu i normalnej,jak zakładam,funkcji nerek.