Jak radzić sobie z tymi zaburzeniami erekcji?

Witam mam problem z erekcja od kilku dni, nie mogę uprawiać sex chociaż bardzo chce, nie mam pełnej erekcji, jądro prawe zmienia pozycję jest bliżej prącia, i mam w nim takie ukucia dziwne, oprócz tego mam wezidelko zerwane, ale kiedyś już tak miałem i erekcja mimo wszystko była, dodam że wcześniej dużo razy w ciągu dnia uprawiałem sex, nie wiem co robić bo mam od 4 dni z tym problem.. Nie chce żeby przez to mój związek się zniszczył, nie wiem co robić
Redakcja abcZdrowie

Witam,

najrozsądniej byłoby udać się do urologa. Lekarz posiadający tę specjalizację zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób układu moczowo-płciowego i z pewnością pomoże Panu znaleźć przyczynę opisanych dolegliwości.

Ból jądra może świadczyć o zapaleniu jądra lub najądrza, zapaleniu układu moczowego, uszkodzeniu jądra, zapaleniu prostaty, wodniaku jądra oraz wielu innych schorzeniach. Proszę więc nie zwlekać i udać się do specjalisty, który zapewni Panu niezbędną pomoc.

Więcej informacji na temat problemów z erekcją znajdzie Pan w jednym z naszych artykułów, który dostępny jest pod poniższym adresem: https://portal.abczdrowie.pl/zaburzenia-erekcji. Przydatny może okazać się również test. Znajdzie go Pan pod linkiem: https://portal.abczdrowie.pl/problemy-z-erekcja-test.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.