Jak rozpoznać kształt błony dziewiczej?

Witam Czy możliwe jest stwierdzenie samemu jaki ma się rodzaj błony dziewiczej ? i prosiłabym o napisanie jakie są kształty błon i ja je można rozpoznać ?i czy normalne jest to że jak próbuję założyć tampon to odczuwam bardzo duży ból a jak już zaaplikuję tampon to nie jestem w stanie normalnie chodzić i siedzieć ?dodam ze jestem dziewicą

Nie wiem do czego potrzebna jest taka wiedza na temat błony dziewiczej. Może na tę chwilę lepiej zrezygnować z tamponów jeżeli wywołują one taki dyskomfort.Ewentualnie proszę zgłosić się do ginekologa.