Jak skutecznie obniżyć ciśnienie i puls?

Witam mam 28l lecze sie nad cisnienie mam wysoki puls sinieje mi skura boli glowa przeskakuje serce na pogotowiu zmieniaja mi leki a I tak wysokie zle sie czuje co robic prosze o parade dzisiaj mialam cisninie 150na 100 puls 140

Ważny wywiad, objawy neurologiczne! , Stresy??? Proszę omówić z Lekarzem Prowadzącym. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna: wywiad, badanie, analiza wyników badań etc. Ważny stan pacjenta, obciążenia chorobowe, tryb życia, nastrój. Pozdrawiam i zapraszam