Jak to możliwe, że jestem w 35 tygodniu ciąży?

Witam. Jestem w 32 tyg ciąży. Od samego początku wychodzi tak jak bym była już w 35 tyg. Kochałam się z chłopakiem 1 czerwca. Jak to jest możliwe że wychodzi tak jak bym była dwa tygodnie w ciąży jeżeli wcześniej nie uprawiałam seksu???

Lek. Tomasz Budlewski

Ilosc tygodni liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki jeśli miesiączki były regularne lub jeśli nie to wg pierwszego usg