Jak usunąć blizny z twarzy?

Witam, Mam na brodzie kilka blizna: dwie cięte po wypadku i kilka zanikowych po trądziku. Chciałabym się tego pozbyć ale nie wiem jak. W związku z nagromadzeniem o różnej strukturze konieczne będzie użycie kilku metod? Czy wystarczy tylko jeden zabieg laserem na całą brodę? I czy nie jest za późno na taki zabieg (maj)?

Na pewno jeden zabieg nie przyniesie spektakularnej poprawy. Aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty estetyczne, niezbędna jest seria zabiegów laserem co2. Proszę wybrać wysokiej klasy sprzęt i doświadczonego lekarza.