Jak wzmocnić i oczyścić organizm w walce z boreliozą?

Witam. Choruje na boreliozę. Chcę w jakiś sposób wzmocnić i oczyścić organizm. Piję przed śniadaniem rozcienczony ocet jabłkowy, oraz czystek w ciągu dnia. Myślałam też o szczeci pospolitej. Nie wiem tylko, czy nie przesadzam.Nie Nie chciałabym sobie zaszkodzić. Z góry dziękuję za poradę. Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Leczenie boreliozy polega na antybiotykoterapii. Nie ma specyficznego postępowania wzmacniającego. Zalecana jest zdrowa dieta bogata w świeże owoce i warzywa, unikanie alkoholu i innych używek oraz umiarkowana aktywność fizyczna.