Jak zapobiegać podrażnieniom po stosunkach?

Mam problem dotyczący bardzo dużej suchości okolic intymnych( ciągle przyjmuję seretide dysk). Próbowałam wielu zeli ale one powodują pieczenie i szczypanie oraz niezbyt dobrze nawilżają. Może są inne sposoby aby zapobiec podrażnieniom po stosunkach. Dziękuję bardzo za pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji proponuję zakup środka bez dodatku substancji zapachowych czy wzmacniających doznania.