Jaka może być przyczyna nawracających biegunek u 35-latki?

Dzień dobry, Od 2 tygodni mam dziwne objawy. Pojawia się u mnie biegunka, która wieczorem przechodzi a po 3 dniach pojawia się na nowo. Poza tym nie mam innych objawów. Przez ostatnie 3 dni brałam nifuroksazyd, taninal oraz enterol 250 ale biegunka i tak pojawiła się w dniu wczorajszym. Czym to może być spowodowane?

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam udać się na wizytę do gastroenterologa. Trochę za mało danych i informacji by móc wysunąć jakieś konkretne podejrzenie choroby, ale być może są to objawy zespołu jelita drażliwego. Na pewno konieczna jest wizyta u lekarza, w celu wykluczenia ewentualnych innych chorób przewlekłych. Pozdrawiam.