Jaki jest powód trudności w poruszaniu się kobiety w ciąży?

Witam. Jestem w 27 tygodniu ciąży. Mam 44lata prawie codziennie odczuwam bóle w dole brzucha, ja by kółka że nawet ciężko się poruszać ale po paru minutach to przechodzi. Jest to moja piąta ciąża. Wizytę mam w czwartek. Nie wiem czy mam czekać czy iść z tym do innego lekarza.

Lek. Tomasz Budlewski

Zawsze lepiej udac się wcześniej aby lekarz po badaniu wykluczył stany nagle