Jaki lek przyjmować, aby zmniejszyć ryzyko ponownego poronienia?

Mam pytanie odnosnie progesteronu w ciazy. Ostatnia misiaczka byla 24 czerwca, wg mnie do zaplodnienia doszlo ok 7 lipca (na pewno nie wczesniej). Wczoraj robilam badanie progesteronui wyszlo, ze wynosi 18,33 cYli jak na okolo 6 tydzien ciazy, to zbyt malo. 6 miesiecy temu mialam poronienie. Zastanawiam sie co powinnam teraz przyjmowac - Duphaston, czy Luteine dopochwowa I w jakich dawkach oraz jak czesto. Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa po badaniu lekarz określi optymalne postępowanie