Jakie badania należy wykonać przy wykryciu guza jądra?

Witam. Wykryto u mnie guza jądra prawego16x9 mm. Markery beta hcg: <2 (norma 0-2), afp <1,1 (norma do 6) , ldh 175.0 (norma 120-246). Skierowanie na orchidektomię dostałem. Czy jest szansa że to nie jest rak? Chciałbym prywatnie wykonać tomografię w celu dalszej diagnostyki. Czego tomograf należy zrobić? Czy jest szansa żeby tą chorobę wyleczyć całkowicie?
Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję dokładnie przestrzegać zaleceń swoich lekarzy prowadzących (również w zakresie niezbędnej diagnostyki). Pana leczenie i rokowanie zależą od choroby podstawowej, ale w dużej części przypadków możliwe jest leczenie radykalne.