Jakie badania wykonać przy takim bólu w klatce piersiowej?

Odczuwam ciągły ból w klatce oprócz nocy(nad piersiami). Wtedy też nie mogę zaczerpnąć głęboko powietrza.Niekiedy miewam też ból między łopatkami. Dodam, że jestem osobą nerwową i cierpię na zespol jelita drażliwego. Wykonywałam d-dimery i troponine i są ok. Biorę propranolol, ale słabo pomaga.Jakie badania muszę wykonać,

Taki ból bardzo często wynika z choroby refluksowej przełyku. Czy wspomniany dyskomfort pojawia się po spożyciu określonych pokarmów? Czy nasila się w pozycji leżącej? Proszę skontaktować się z lekarzem. Warto wykonać RTG klatki piersiowej oraz badanie echokardiograficzne w celu wykluczenia innych możliwych przyczyn dolegliwości.