Jakie są konsekwencje zastosowania lakieru do włosów w ciąży?

Dzień dobry. Nie mając potwierdzenia ciąży, na przełomie 5 i 6 tyg ciąży byłam u fryzjera, który utrwalal mi fryzurę lakierem do włosów. Potem dowiedziałam się jak groźne są flatany. Czy mojemu dziecku coś grozi?

Lek. Michał Lenard

Dziecko nie jest przez to zagrożone, nie ma powodu do obaw. Pozdrawiam!