Jakie są skutki uboczne usuwania kamieni nerkowych?

Witam, mam pytanie. Czy istnieją jakieś skutki uboczne usuwania kamieni nerkowych

Likwidacja jakiegokolwiek schorzenia zazwyczaj łączy się z pozytywnymi rezultatami, a nie ze skutkami ubocznymi. Tak też jest i z kamicą. (inna sprawa, że nie wiadomo, co Pani rozumie przez określenie "skutki uboczne"). Pozdrawiam rh