Jakie tabletki antykoncepcyjne są najlepsze dla 46-latki?

Witam Mam pytanie do Ginekologa, chciałabym stosować antykoncepcje i nie wiem jakie tabletki wybrać.Mam 46 lat , kiedyś zażywałam mikrogynon, pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

witam serdecznie, określenie najbardziej odpowiedniej antykoncepcji może odbyć się jedynie na podstawie bezpośredniego badania pacjenta. Proszę udać się do ginekologa celem badania, oraz ustalenia odpowiednich zaleceń lekarskich.