Jednorazowy luźny stolec po zażyciu tabletki antykoncepcyjnej

Witam, wiem ze na ten temat było juz wiele pytan ale jestem panikara i wole spytac dla spokojnego sumienia. od 4 miesiecy przyjmuje tabletki logest. jestem w trakcie 4 opakowania i w trzecim tygodniu brania tabletek z tego opakowani. w niedziele odyblam stosunek z chlopakiem, w poniedzialek przyjelam tabletke normalnie, dzis rowniez przyjelam tabletke ale po jakis niecalych 3 godzinach od wziecia tabletki wydalilam jednorazowo luzny stolec. zmniejsza to dzialanie tabletek?z gory dzekuje za odp.

Szanowna Pani!

Proszę się nie stresować-ten luźny stolec nie zmniejszył działania tabletek antykoncepcyjnych.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka