Kamica pęcherzykowa u 22-latki

Witam. Mam kamienie w woreczku żółciowym do 1cm były w październiku zeszłego roku. Dodam że mam 22 lata. Boję się operacji i zwlekam. Czy konieczna jest szybka operacja?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza na kontrolne badanie. Ciężko jest ocenić jakiej wielkości kamienie są w tym momencie. Szybkość operacji zależy od objawów. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza.