Czy kamica nie została stwierdzona z powodu wzdęcia?

Witam 10 grudnia miałam robione usg i na usg było wszystko w porządku tyle tylko ze miałam dużo gazów w jelitach. I pytanie czy kamica mogła zostać niezauwazona przez gazy w jelitach? I czy zespół jelita drażliwego wpływa na zapalenie kamicy zolciowej? Od czasu wzięcia tabletki na tramadolu, zjedzenia kanapki ze smalcem i popicia woda z kranu mam dziwne objawy. Bóle srodbrzucha, bóle z prawej i lewej strony brzucha promieniujwce do pleców, ból stawów, nog, brak apetytu, dreszcze, nudnoci, bezsenność... Lekarz rodzinny robił mi wyniki wątrobowe które były w normie, na sorze 2 dni temu miałam robione crp i inne wyniki które też były w porządku, robiłam sama wyniki z moczu z oznaczeniem amylazy na trzustke i też jest w porządku. Dodam że mam też zaburzenia lękowe... Proszę o szybką odpowiedź

Złogi w pęcherzyku żółciowym czasami są trudne do uwidocznienia w USG z powodu gazów jelitowych. Nerwica lękowa mocno odciska piętno na pracy jelit.