Kąpiel kwasowęglowa a stymulator serca i napadowe migotanie przedsionków

czy kąpiel kwasowęglowa w sytuacji gdy mam stymulator serca i napadowe migotanie przedsionków jest dopuszczalna ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, nie jest określone wprost, że pańskie choroby są przeciwwskazaniami do kąpieli kwasowęglowej lecz najlepiej jak zgłosi się Pan do swojego kardiologa i poprosi o opinię w tej sprawie. Pozdrawiam.