Karmię jeszcze piersią - kiedy pojawi się pierwsza miesiączka po porodzie?

Witam,
mam siedmiomiesięczną córeczkę, w styczniu tydzień wcześniej przed okresem miałam mocne bóle brzucha, typowo miesiączkowe, po tygodniu okres 5-dniowy, od tamtej pory nie mam okresu, muszę dodać, że karmię piersią tylko w nocy.

Witam serdecznie,
dopóki kobieta karmi piersią, miesiączki mogą być nieregularne. Nie jest to sytuacja niepokojąca. Dopiero po całkowitym odstawieniu dziecka od piersi możliwa będzie normalizacja cyklu.
Pozdrawiam