Kaszel, ból w klatce, katar i podwyższona temperatura

Witam, trzy tygodnie temu zaczal mnie meczyc suchy duszacy kaszel zmienajacy sie po kilku dniach mokry z bolem w klatce , katar i podwyzszona temperatura..Kaszel meczyl 2 tygodnie...po tygodniowej przerwie bez kaszlu wrocil mokry plus charczenie i gwizdanie przy oddychaniu do tego oslabienie...czy to zwykle przeziebienie czy cos powazniejszego

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, ponieważ odpowiedzi na Pani pytanie można udzielić dopiero po przeprowadzeniu gruntownego badania lekarskiegoi sprawdzeniu czy nie ma zmian osłuchowych w obrębie układu oddechowego.