Kaszel i katar a wykonanie badania tomografii komputerowej

Witam chcialam sie dowiedzieć czy na tomografie komputefowa pluc musze byc zdrowa bo mam wizyte na 16 a mam katar i kaszel mocniejszy niż ten przez który mam skierowanie na to badanie.boje sie ze niezdaze sie wychorowac czy to cos przeszkodzi?

Witam serdecznie. Jak wynika z Pani pytania wskazaniem do wykonania TK klatki piersiowej jest przewlekły kaszel. Zatem jego nasilenie nie stanowi podstaw do odroczenia wykonania tego badania.