Kiedy ciąża?

Mam 27 lat i już 3 poronienia w 7 tygodniu ciąży co jest ze mną nie tak? Jak mam zacząć leczenie żebym w końcu mogła zostać mamą.

Redakcja abcZdrowie

Taka liczba poronień wymaga diagnostyki. Może Pani szczęśliwie zostać mamą, ale konieczne są wcześniej badania. Powinny być wykonane badania genetyczne oraz badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego. Proszę o tym porozmawiać ze swoim lekarzem.