Kiedy powinienem poczuć poprawę po zastosowaniu Zalasta?

Witam. Kiedy zaczyna działać lek od psychiatry zalasta, po jakim czasie powinienem czuć poprawę ?

Witam!
Zbyt mało danych: z jakiego powodu zlecono ten lek i w jakich dawkach, jaki jest ciężar osoby leczonej i wiele innych pytań. Najlepiej zapytać lekarza leczącego!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

Dzień Dobry Panu,

Przyjmuje się poprawę po ok. dwóch tygodniach, jednak każdy organizm reaguje w sposób zindywidualizowany.

Z przesłaniem dla Pana tylko zadowalającego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605