Kiedy przy wartości BHCG można wykluczyć ciążę?

Witam . Stosunek byl 26.10. Badanie bhcg z krwi wykonane 12 dni po,z wynikiem <2, dzisiaj - 19 dni po stosunku zwykly test dostepny w aptece rowniez z wynikiem negatywnym. Czy mozna juz w zupelnosci wykluczyc mozliwosc obecnosci ciazy ? Wynik jest wynikiem wykluczajacym?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby w 100% wykluczyć ciąże proponuję udać się do ginekologa. Prawdopodobieństwo jest niskie, ale bez badania nie można wykluczyć.