Kiła wykryta w 9. tygodniu ciąży

witam! w 9 tc dowiedziałam sie że mam kiłe;( obecnie przez 3p dni przyjmuje zastrzyki w weekendy tabletki moj partner okazał sie również chory przyjmuje doxyline. Pani doktor powiedziała że przez 30 dni mamy sie wstrzymać od seksu a po leczeniu można normalnie uprawiać sex , pielęgniarka powiedziałą żę mamy poczekac kolejne 30 dni aż beda wyniki. sama nie wiem kogo słuchać a chce dla dziecka jak najlepiej. bardzo prosze o rade może po leczeniu przez msc prezerwatywa?

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, proszę poczekać na potwierdzenie badaniami że są państwo zdrowi (oboje!) i dopiero wtedy mysleć o współżyciu.