Kilkugodzinne czerwone plamienie

Dzień dobry! Jestem w 24 dniu cyklu. Wczoraj wystąpiło u mnie kilku godzinne czerwone plamienie,dziś odczuwam suchość pochwy.Od 3 miesięcy miesiączka pojawia się regularnie 14-nastego dnia miesiąca. Poprzedni cykl obfitował także w niespodzianki (7dni krwawienia po okresie,5 dni z przerwami przed okresem).W lipcu skonczyłam przyjmowanie tab.anty. W trakcie tego cyklu nie doszło do penetracji, ejakulacji, jedynie petting.Skąd te krwawienia?Czy to niebezpieczne?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i najpewniej wykonania USG ginekologicznego nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi odnośnie przyczyny zaburzenia miesiączkowania. Na pewno wymaga Pani oceny przez ginekologa.