Kłucie pod klatką piersiową

co to znaczy bo strasznie zaczęlo mnie kłuć pod klatką piersiową przy ruszaniu siedzeniu oddychaniu ale teraz jak szłam i jak wstałam to nie tak nagle pierwszy raz az mi sie słabo robiło

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz EKG. Wskazane jest także wykonanie usg jamy brzusznej.