Kłucie w okolicach serca oraz skoki ciśnienia

Witam, mam 46 lat od pewnego czasu coraz częściej miewam kłucie w okolicach serca przechodzące, aż do łopatki na plecach, brak możliwości oddychania, poruszania się oraz mówienia przy tym skoki ciśnienia-ostatnio 160/80.Bardzo prosze o pomoc co może byc tego przyczyną. Pozdrawiam. Beata

Judyta Samul-Jastrzębska

Witam.
Opisywane przez Panią objawy mogą być spowodowane poważnymi chorobami sercowo-naczyniowymi jak też zaburzeniami psychosomatycznymi. Proszę nie lekceważyć objawów i udać się do lekarza internisty. Ustalenie przyczyny dolegliwości będzie możliwe po badaniu lekarskim i przeprowadzeniu diagnostyki. Pozdrawiam