Kłucie z prawej strony - co to oznacza?

Witam Od jakiegoś czasu odczuwam kłucie z prawej strony klatki piersiowej (trudno zlokalizować czy jest koło serca). Kłucie trwa ok 5 sekund i przestaje, nie jest to jakieś mocne ukłucie mogę normalnie oddychać i funkcjonować. Kłucie występuję przeważnie jak siedzę przed komputerem lub słucham muzyki. Ostatnio te kłucie pojawiają się w różnych miejscach a to w klatce piersiowej a to w ręce i trwają ok 5 sekund. Mam 25 lat. W nocy śpię spokojnie i te objawy nie występują tylko za dnia.
25 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Niestety Pana opis zawiera za mało informacji, by móc przypuszczać co jest powodem Pana dolegliwości. Z tego też powodu zalecałabym wizytę u lekarza rodzinnego, który uszczegółowi wywiad a następnie zleci badania, takie jak RTG płuc czy EKG. Objawy bólowe klatki piersiowej zawsze wymagają diagnostyki, dlatego radziłabym odwlekać wizyty.
Pozdrawiam.