Kłujący ból podbrzusza 14 miesięcy po cesarskim cięciu

Witam , Moim roblemem jest klojacy bol podbrzusza ktory kieruje sie ku odbytowi , to jest bardzo silny bol . Dodam ze jestem 14miesiecy po cesarskim cieciu . Ten bol pojawia sie 1-2dni na tydzien , puzniej jest spokoj i znowu bol . Bylam z tym u swojego lekarza ginekologa ale ten mnie skierowal do lekarza rodziinego bo to nic nie jest wspololnego z cc i zeby mi dal skierowanie do chirurga. Co mam w takiej sytuacji zrobic , czy poradzic sie faktycznie rodzinnego lekarza

Witam. Faktycznie to sporo czasu od zabiegu CC, lecz świadczy o jakimś problemie, o którym Pani organizm sygnalizuje. Czy ból ma związek z menstruacją? Warto opowiedzieć o problemie u lekarza rodzinnego, przeprowadzić diagnostykę na początek USG. To zdecyduje czy potrzebny będzie chirurg - wtedy rodzinny skieruje..