Kremowy śluz zamiast okresu po porodzie

witam 6 miesiecy temu urodzilam synka. od trzech miesiecy nie mam okresu tera od dwoch dni mam kremowy sluz z krwia co to moze oznaczac?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, może to być jeszcze przejściowym okresem po ciąży i wynikiem dysregulacji hormonalnej. Jednakże gdyby powyższe krwawienia się nasilały bądź powtarzały (także po okresem) to proszę o kontakt z ginekologiem. Pozdrawiam.