Krew podczas oddawanie moczu i PCOS

Witam mam taki problem.. mam pcos ostatnia miesiaczke mialam w maju 2014 roku.. od jakiegos czasu podczas robienia siku zauwazylam na papierze odrobine krwi. Mam tak co 2-3miesiace i trwa to kilka dni. W moczu jak i na bieliznie nie ma sladu krwi tylko na papierze podczas wycierania. Czy mam to traktowac jak miesiaczke czy to bardziej cos powazniejszego ??

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi i sugeruję kontakt z lekarzem.