Krew z odbytu po zabiegu usunięcia polipów

20.10.2014 mialam zabieg usuniecia polipow odbytu (rowniez wewnetrznie). Przez pewien czas co wiedzialam ze jedt norma oddawalam stolec z krwia. Ostatni tydzien jednak juz nie, i bylam pewna ze juz jest ok. Jednakze dzis, w pewnym momencie, myslac ze do stolec lub gazy, wydobyla sie z odbytu sama krew... czy to normalne zjawisko?

Milena Lubowicz

Może to być jeszcze pozostałość po zabiegu. Gdyby jednak krwawienie było obfite proszę udać się na wizytę do chirurga, który wykonywał zabieg.
Pozdrawiam

Witam,
upłynęło już dość dużo czasu od zabiegu i wyciek żywoczerwonej krwi już nie powinien mieć miejsca.
proszę udać się do lekarza rodzinnego lub bezpośrednio chirurga wykonującego zabieg polipektomii.

pozdrawiam