Krwawienie 12 dni po krwawieniu z odstawienia

Witam, 22 marca wziełam ostatnią tabletke antykoncepcyjna (teenia) - 4 dni później dostałam jak zwykle krwawienie z odstawienia (czyli 25 marca ) krwawienie skończyło się. Podjełam decyzję, że kończę z tab. anty, także następnego opakowania nie rozpoczęłam. Dziś po 12 dniach od ostatniego rozpoczęcia krwawienia - dostałam miesiączke... czy to normalne, ze tak szybko? może to ciąża? czy jest taka możliwość? krew jest ciemna, leci jak zwykle, nie towarzyszą temu żadne inne dolegliwosci .

Witam. Tego typu krwawienia mogą pojawić się bezpośrednio po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Jeśli tabletki były przyjmowane prawidłowo ryzyko ciąży jest minimalne.