Krwawienie po stosunku mimo ciąży

Witam wczoraj kochałam się z moim chłopakiem gdy potem zobaczylam kropelki krwi a przecież jestem w ciąży i biorę luteine na bóle brzucha 2x dziennie dopochwowo. czy coś zagraża mojemu dziecku? Dodam że wczoraj malowałam włosy czy to coś przeszkadza?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej plamienie było spowodowane krwawieniem kontaktowych. Być może rozwinęła się u Pani nadżerka. Warto także wspomnieć iż w czasie ciąży błona śluzowa macicy jest bardziej wrażliwa na urazy mechaniczne. Ze względów iż jest Pani właśnie w ciąży polecałbym wizytę u ginekologa w celu ustalenia przyczyny.