Krwawienie po stosunku od czasu porodu

Witam, mam maly problem,od kilku tygodni po stosunku z moim chlopakiem krwawie,niewiem dlaczego wczesniej nie bylo tego problemu. mam 21 lat i letniego synka,od czasu porodu zyje w ciaglym stresie i na niczym sie nie moge skoncentrowac. niewiem czy te krwawienie wystepuje z powodu stresu.w zeszlym tygodniu robilam badanie moczu i krwi i wyniki byly bardzo dobre nie bylo nic niepokojacego. prosze o jakas rade dlaczego tak sie dzieje? wizyte u ginekologa mam dopiero w styczniu. Dziekuje !

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Być może powodem jest stan zapalny dróg rodnych. Dochodzi wtedy min. do rozszerzenia się naczyń krwionośnych co może skutkować krwawieniem. Dokładna diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe.