Krwawienie podczas pettingu u 20-latki

Witam, nie wiem co sie dzieje. Dzisiaj moj chlopak zrobil mi palcowke, i jak zwykle po jakims czasie robienia jej dosc mocno, mial cala dlon wysmarowana we krwi , zsaza sie to juz z 6 raz. Wiec przyczyna nie jest okres poniewaz skonczyl mi sie. Najdziwniejsze jest to ze nigdy przy mocnym stosunku nic mi nie leci. Tylko jak mi robi palcowke. I gdzy zaczyna to wszystko jest normale dopiero po paru minutach widac krew. Martwi mnie to. I jest dosc wnerwiajace Prosze o pomoc. Mam 20 lat.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się krwi jest spowodowane zranieniem błony śluzowej pochwy. W celu wykluczenia podłoża chorobowego warto udać się do ginekologa.