Krwawienie w połowie stosowania Aktyvii

Witamn serdecznie,mój problem polega na tym ze zarzywam tabletki Aktyvia (antykoncepcyjne) od 4 miesiecy .w tym miesiacy w poowie brania tabletek nastpiło krwawienie 3-4 dniowa nastepnie kiedy przyszła 7 dniowa przerwa to nie dostałąm krwawienia.Czy jest mozliwosc ciazy? Czy tamto plamienie organizm wzioł jako miesiaczke?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Czasami tak się zdarza, ze nie występuje to krwawienie. W przypadku, braku dwóch kolejnych krwawień, proponuję wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam