Krwawienie z dróg rodnych, szybka utrata wagi...

Mam 20 lat, pół roku temu urodziłam dziecko, po czy moja waga spada i spada teraz ważę 54 kg przy wzroście 176cm, od miesiąca mam silne bóle brzucha po prawej stronie i krwawienie z dróg rodnych- w mojej miejscowości lekarze nie widza problemu, a ból jest nie do wytrzymania -wyniki z krwi i moczu mam dobre usg nic nie wykazało, i prześwietlenie płuc też, lekarze ginekolodzy tez nie widza nic niepokojącego,.. co mi może dolegać, bardzo proszę o odpowiedz i z góry dziękuję.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Niestety bez możliwości wglądu w Pani wyniki badań, nie jestem w stanie ocenić Pani stanu klinicznego. Ból jest zawsze objawem niepokojącym i zawsze wymaga wszczęcia diagnostyki. Z Pani opisu wynika jednak, że większość niezbędnych badań miała Pani wykonanych.

Brakuje jednak wielu informacji z wywiadu, na temat czasu występowania krwawienia, jego nasilenia i barwy. Wspomina Pani także, że doszło do szybkiej i znaczącej utraty wagi. Po pierwsze nie wspomina Pani ile kilogramów Pani do tej pory schudła, a po drugie w jakim czasie do tego doszło. Nie pisze Pani także, czy karmi Pani dziecko piersią. Jeżeli tak, to ubytek masy ciała zapewne spowodowany jest właśnie laktacją. Młode mamy w pierwszych miesiącach po porodzie, jeżeli nie dostarczają organizmowi odpowiedniej liczby kalorii, zwykle bardzo chudną.

Jak sama Pani widzi, bez możliwości uzupełnienia wywiadu i obejrzenia wyników badań mam za mało informacji, by móc stwierdzić, co jest przyczyną Pani dolegliwości. Sugerowałabym udać się na konsultację do lekarza z innej miejscowości.
Pozdrawiam.