Krwawienie z dziąseł po usuwaniu kamienia na zębach

Witam. Mam następujący problem. Rok temu byłam na usuwaniu kamienia na zebach. Asystentka mojego dentysty usunęła mi kamień następnie z dziąseł zaczęła leciec mi krew za każdym razem kiedy szczotkowalam przez miesiąc. Dziąsła były takie galaretowate jak naruszone i zaczęła mi wyrastac z dziąseł narosl która rozepchala mi jedynki byłam z tym u tego samego dentysty który po 4 miesięcach. On powiedział że trzeba to wyciac zachowują kształt "girlandy" chyba tak to się nazywa ale ze on tego nie zrobi

Z dolegliwością o której Pani wspomina należy zgłosić się do chirurga stomatologa,który zrobi to najlepiej zgodnie z obowiązującą procedurą.