Krwawienie z odstawienia przy tabletkach antykoncepcyjnych

Witam, dzisiaj ktoś mi powiedział, że ze względu na to, że biorę tabletki anykoncepcyjne nie występuje u mnie w ogóle okres tylko krwawienie z odstawienia, chciałabym pana zapytać jak to z tym jest i czemu nie mam normalnego okresu tylko takie krwawienie? Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jest to zdeterminowane przyjmowaniem tabletek hormonalnych. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza ginekologa.