Kurczenie macicy w 11. tygodniu ciąży

Witam mam pytanie jestem w 11 tygodniu ciazy i mieszkam w niemczech ginekologa mam niemca i zabardzo go nie rozumiem. Wczoraj wyladowalam u mojego ginekologa bo delikatnie zaczelam krwawic zroviono mi badania i lekarz stwierdzil ze za szybko mi sie macica dzwiga do gory i sie kurczy a nie rozszeza. Od czeko to zalezy? Dlaczeko tak sie dzieje? Dodam ze z dzidziusiem jest wszystko dobrze.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn moze być wiele. Proponuje kierować sie zaleceniami lekarza prowadzacego ciąże.